Якщо ви хочете завжди бути попереду конкурентів, вам варто подбати про багато факторыв, які будуть цьому сприяти. Зокрема, це стосується транспортування продукції. Правильний вибір транспортного засобу забезпечить ефективність перевезення продукції і допоможе знизити витрати і збільшити прибуток. У цій статті мова піде про таку незамінну техніку як причіп самоскид. Ви познайомитеся з компанією, яка здійснює виробництво самоскидів, будучи лідером у цій сфері.

Виробництво самоскидів: причепи та напівпричепи

Причепи-самоскиди застосовуються для виконання широкого спектру робіт. Безумовно, це в першу чергу будівельні та ремонтні роботи. Їх використовують для перевезення будівельних сумішей, ґрунту, сміття. В наш час неможливо навіть уявити, що колись такої техніки не існувало. На щастя, сучасний ринок причіпної техніки представлений безліччю типів причепів та напівпричепів-самоскидів.

Що стосується виробників, то в Україні безперечним лідером у цій сфері є компанія "Шварцмюллер Україна", представник великого австрійського заводу. Це підприємство пропонує агрегати дійсно високої якості і надійності. Гарантія цього - використання інноваційних технологій, строгий контроль якості на всіх етапах виробництва і штат кваліфікованих фахівців. Здійснюючи виробництво самоскидів, компанія орієнтується на найсучасніші вимоги.

Техніку виробництва "Шварцмюллер Україна" відрізняє надійність, безпека і легкість в експлуатації. Велика перевага причепа-самоскида - це можливість перевозити великі партії вантажів. Саме цей факт говорить про високу рентабельныість даного агрегату.

Напівпричепи-самоскиди розрізняють за типом розвантаження. Це може бути одностороннє розвантаження (такі самоскиди найбільш поширені) і тристороннє. Напівпричепи мають різну кількість осей. Якщо вам потрібна велика вантажопідйомність, варто звернути увагу на агрегати, які працюють на трьох осях. Як правило, вони мають вантажопідйомність 40 тонн. Для порівняння - у напівпричепів, які працюють на двох осях, ця характеристика складає 25 тонн.

Також напівпричепи відрізняються за розміром, формою, обсягом. Який з них вибрати - залежить від ваших виробничих цілей. Але в будь-якому випадку фахівці компанії "Шварцмюллер" раді допомогти вам у виборі техніки. Ми працюємо по всій Україні і пропонуємо дуже вигідні умови співпраці. Вибираючи нас, ви обираєте обираєте австрійську якість за доступною ціною!