Корисна інформація для тих, хто хоче купити напівпричіп-самоскид

Напівпричепи самоскиди - це незамінна техніка для транспортування сипучих продуктів і не тільки. Їх використовують для перевезення кам'яного вугілля, будівельних матеріалів та будь-якого іншого вантажу в розпушеному стані. Якщо ви хочете купити напівпричіп-самоскид, ми надамо вам інформацію, яка допоможе легко зорієнтуватися у багатогранному світі причіпної техніки.

Що собою являє напівпричіп-самоскид?

Цей транспортний засіб може бути закритого та відкритого типу. Він являє собою варіацію вантажного напівпричепа з  платформою, що перекидається для розвантаження (найчастіше в цій якості виступає гідравлічний підйомник). Така техніка може вирішити будь-які транспортні задачі по дорогах всіх категорій.

Кузов самоскида може бути виготовлений із сталі, алюмінію або легких сплавів. Деякі моделі самоскидів можуть здійснювати заднє завантаження/розвантаження, а деякі - багатостороннє.

Напівпричіп-самоскид може мати від однієї до трьох осей з односхилим і двосхилим шинуванням. Головними характеристиками цієї техніки є час підйому та опускання платформи, габарити та вантажопідйомність, максимальний кут нахилу кузова, механізм перекидання. Напівпричіп може бути захищений спеціальним козирком, пристроєм для механічного стопоріння в піднятому положенні, каменевідбійниками і каменевідштовхувачами. Управління процесом вивантаження може здійснюватися з кабіни тягача. З допомогою підйомника кузов нахиляється і відбувається розвантаження.

Де купити напівпричіп-самоскид?

У нас є однозначна відповідь - компанія "Шварцмюллер Україна". Ми представляємо на ринку України продукцію справжнього лідера галузі - відомого австрійського виробника причіпної техніки "Шварцмюллер". З нами працюють провідні українські експедиторські і транспортні фірми.

Напівпричепи-самосвали нашого виробництва відрізняються продуманою конструкцією, сучасним дизайном і підвищеною надійністю. Ви отримуєте ідеальний транспортний засіб з довгим терміном експлуатації і високим захистом від корозії.

Ми завжди враховуємо побажання наших клієнтів, індивідуальний підхід і пропонуємо найсучасніші рішення, які відповідають європейським стандартам якості.

Щоб купити напівпричіп-самоскид або дізнатися додаткову інформацію, звертайтеся до наших фахівців за контактними телефонами.