Як правильно вибрати напівпричіп рефрижератор

Перевезення харчової продукції неможлива без спеціальної техніки. Це напівпричіп рефрижератор, який забезпечує необхідну температуру протягом всього періоду транспортування. В результаті продукція доставляється у своєму первозданному вигляді без втрат якості. На українському ринку причіпної техніки представлений великий вибір цих транспортних засобів. Зокрема, одними з кращих визнані причепи австрійської компанії "Шварцмюллер". Це справжня європейська якість і надійність.

Як вибрати напівпричіп рефрижератор?

Такий причіп влаштований за принципом холодильника. В ньому перевозять різні продукти харчування та інші вантажі, температура зберігання яких повинна бути нижче, ніж температура навколишнього середовища. Обладнання підтримує постійну температуру в межах від 25° C до -25°С. Обсяг може бути різний - від 60 до 92 м3. Це залежить від ваших виробничих цілей. Компанія "Шварцмюллер Україна" пропонує рефрижиратори будь-якого об'єму.

Рефрижератори напівпричепи мають ізотермічні фургони з сендвіч-панелей з холодильним обладнанням для перевезення заморожених продуктів, а також тих, що швидко псуються. Їх обшивка виконується з алюмінієвих листів або оцинкованого заліза. Такий напівпричіп забезпечує максимально надійну термоізоляцію від зовнішнього середовища.

Рефрижератори напівпричепи виробництва компанії "Шварцмюллер" характеризуються високим ступенем надійності. Перед тим, як надійти у продаж, вони обов'язково проходять діагностику. Це є гарантією надійності транспортного засобу і довговічності експлуатації. Ви отримуєте ідеальний сучасний напівпричіп, який допоможе вам в транспортуванні продукції.

Причіпна техніка виробництва "Шварцмюллер Україна" - це приклад інноваційних рішень, продуманий сучасний дизайн, новітня конструкція. Сучасні техніки обробки деталей і спеціальна техніка лакування дозволяють отримати напівпричіп з високим захистом від корозії і тривалим терміном експлуатації.

Наші фахівці допоможуть вам вибрати напівпричіп рефрижератор, який найбільш підходить для ваших виробничих цілей. Більше ніяких зіпсованих продуктів, ніяких проблем з діловими партнерами! Адже у вас буде надійний транспортний засіб!

Дізнатися додаткову інформацію та отримати консультації щодо вибору причіпної техніки можна за контактними телефонами.