Schwarzmueller: обираючи якість, програмуючи успіх (частина 1)

«Майбутнє не треба передбачати,
до нього треба бути готовим»
Перикл

Сьогодні австрійський концерн Schwarzmueller займає четверте місце в Європі по виробництву надбудов, причепів та напівпричепів та є лідером на ринку Австрії серед виробників причіпної техніки.
А понад 140 років тому коваль Йозеф Шварцмюллер відкрив власну майстерню в Пассау, щоб будувати та обслуговувати кінні вози та сільськогосподарський інвентар. Два покоління нащадків Йозефа, підтримуючи традиції, вкладаючи чимало ресурсів та сімейної енергії, розвивали справу. Все змінив 1921 рік, коли світ побачив перший причіп для вантажного автомобіля, виготовлений родиною Шварцмюллер. Відтоді, колись невеличкий сімейний бізнес виріс до системного виробництва причіпної техніки, що нині відоме на весь світ.

Збережені віками традиційна якість, технічна компетенція, інноваційний підхід, ноу-хау у конструюванні та виробництві, численні патенти та найдосвідченіші спеціалісти зробили компанію Schwarzmueller тим, ким вона є сьогодні.
Schwarzmueller Group – це три заводи з виробництва причіпної техніки (Фрайнберг (Австрія), Будапешт (Угорщина) та Жебрак (Чехія)), 17 філій у європейських країнах, налагоджене виробництво запасних частин до будь-якої причіпної техніки, мережа сервісних станції, що знаходяться на всіх міжнародних шляхах та власник найбільшого орендного автопарку причіпної техніки в Європі.

Якість, як традиція

Піклуючись про збереження якості своєї продукції, Schwarzmueller, на разі, чи не єдиний виробник, що не виніс виготовлення своєї продукції за межі Європи. Залишившись вірними традиціям та віддаючи перевагу якості над кількістю компанія досі найвідповідальніші процеси доручає лише людським рукам, незважаючи на те, що в своїх цехах має найсучаснішу роботизовану техніку. Кваліфікація майстрів Schwarzmueller відточується роками, їх досвід накопичується та передається з покоління в покоління. Піклуючись про своїх робітників, компанія щорічно інвестує у виробниче навчання майже третину свого річного бюджету.

Над створенням однієї одиниці техніки працює більше двох тисяч висококваліфікованих співробітників. Від ідеї до повного втілення. Від власного конструкторського бюро до служби контролю за якістю.
Кожен, хто вподобав техніку Schwarzmueller може бути впевнений, що його техніка виготовлення зі збереженням усіх європейських стандартів, протестована, перевірена та адаптована до потреб його бізнесу.
Особливим предметом гордості компанії – є власне конструкторське бюро, де завжди все продумують до дрібниць. При проектуванні всіх без виключення транспортних засобів особливий акцент робиться на сучасних технологіях, використанні кращих високоякісних матеріалів і відповідності трендам сучасного промислового дизайну.
Далі буде...

http://schwarzmueller.ub.ua/analitic/24501-schwarzmueller-obirayuchi-yakist-programuyuchi-uspih-chastina-2.html

http://schwarzmueller.ub.ua/analitic/24502-schwarzmueller-obirayuchi-yakist-programuyuchi-uspih-chastina-3.html

Офіційний представник Schwarzmueller Group в Україні

ТОВ «Шварцмюллер Україна»
Київська обл., с. Стоянка,
21 км Житомирського шосе, 11
тел. +38 044 406 3709
office@schwarzmueller.com.ua
schwarzmueller.ub.ua