Schwarzmueller: обираючи якість, програмуючи успіх (частина 3)

заключення

На 40% більше без втрати головного

Починаючи з 2011 року фінансові показники компанії Schwarzmueller збільшилися на 40%. Та це не означає, що всі ті переваги, які має техніка Schwarzmueller у порівнянні зі своїми конкурентами, втратили свою актуальність, зникли чи були замінені на інше у гонитві за прибутком.

Роланд Хартвіг, Голова Правління Schwarzmueller Group:
«Ми маємо чітку стратегію розвитку нашої компанії. До 2020 року ми плануємо збільшити обсяги продажу техніки і досягти цифри в 450 мільйонів євро річних (прим. ред. - наразі компанія подолала бар`єр в 310 мільйонів євро). Досягати мети ми будемо не шляхом косметичних змін, а завдяки радикальним мірам, що зміцнять наші позиції на ринку причіпної техніки преміум-сегменту ще більше».

Як і століття тому, до кожної одиниці техніки Schwarzmueller додає:
Якість. Гарантовану, підтверджену сертифікатами міжнародної системи ISO та особисто Головою правління компанії паном Роландом Хартвігом.
Надійність. Сьогодні послугами компанії користуються як дрібний та середній перевізник, так і великі транспортні та логістичні компанії. Це говорить про те, що кожен, хто цінує свій час, обирає для свого бізнесу тільки найкращі рішення.
Подовжений термін експлуатації. Тобто зменшення витрат на оновлення автопарку.
Швидкість виконання ремонтних сервісних робіт та доставки запчастин. Завдяки мережі власних сервісних центрів та філій, компанія гарантує швидке проведення ремонтних робіт будь-якої складності та постійну наявність оригінальних запчастин у сервісних центрах чи на складах.
Гнучку цінову політику. Отримати європейську якість за прийнятною ціною – це не міф, а реальність та головний принцип політики компанії по відношенню до своїх клієнтів.

Єдине, що хочется додати до всього вищезгаданого, так це тільки те, що успіх- це ви, а ви – це речі, що вас оточують.
Обирайте розумну техніку. Програмуйте свій успіх.

http://schwarzmueller.ub.ua/analitic/24500-schwarzmueller-obirayuchi-yakist-programuyuchi-uspih-chastina-1.html

http://schwarzmueller.ub.ua/analitic/24501-schwarzmueller-obirayuchi-yakist-programuyuchi-uspih-chastina-2.html

Офіційний представник Schwarzmueller Group в Україні
ТОВ «Шварцмюллер Україна»
Київська обл., с. Стоянка,
21 км Житомирського шосе, 11
тел. +38 044 406 3709
office@schwarzmueller.com.ua
schwarzmueller.ub.ua