Техніка «поза форматом»: нестандартні рішення в ідеальному виконанні

Із кожним роком об’єми ринку транспортних послуг зростають. Давно минули ті часи, коли перевізникам було достатньо запропонувати стандартне рішення та мати в наявності пропозиції при необхідності заміни їх автопарку. Сьогоднішній перевізник став більш вибагливим та обачливим у своїх витратах. Кожного дня він шукає рішення, що не тільки зменшить його витрати, але й надасть стабільний прибуток, тобто шукає своє індивідуальне, ідеальне рішення.

Техніка «поза форматом»

Необхідність постійно пристосовуватися до українських реаліїв: вихід техніки з ладу, вагові контролі, контроль за витратами ПММ, багатофункціональність транспортних засобів, ін. призвела до того, що перевізники все частіше почали звертати свою увагу на так звану техніку «поза форматом». Техніку, яку у відповідь на сподівання перевізника, виробник пропонує як ідеальне рішення в ідеальному виконанні. На сьогодні Schwarzmueller чи не єдина компанія, яка пропонує ідеальні рішення, повністю виправдовуючи сподівання. 

Перш за все, ця компанія вражає своїм модельним рядом. Сьогоднішній асортимент налічує понад 135 моделей техніки, виконаних у найрізноманітніших версіях та варіаціях, що здатні задовольнити будь-які потреби.
Майже кожен напівпричіп Schwarzmueller на 200-400 кг легший, ніж аналогічні транспортні засоби інших виробників. Ця перевага дає змогу збільшити корисне навантаження, а отже збільшити об’єми вантажу (на 300-400 кг), що транспортується, або заощадити завдяки зменшенню витрат на пальне. 10 років гарантії від наскрізної корозії також підтверджують якість виробництва.

Про головне в деталях

Та говорити – одне, а мати докази – зовсім інше. Розглянемо найяскравіші приклади втілення інновацій та нестандартних рішень, які пропонуються українським перевізникам.

Надлегкий напівпричіп ULTRALIGHT. Власна вага – від 4 850 кг. 7% економії на транспортних витратах, 3% економії на пальному. Антикорозійні високоякісні алюмінієві елементи надбудови, сертифіковані за кодом XL 12642. Стійка до крутіння зварна конструкція рами. Конструкція рухомого даху з 3 роликами, що суттєво зменшує знос елементів даху. Оптимально розраховані колісна база та міжосьова відстань. Інновація, що була представлена на IAA 2016 у Ганновері, – ULTRALIGHT 3 в 1, напівпричіп для перевезення паперу, рулонів та звичайних вантажів.

Напівпричеп з рухомою підлогою у стандартному виконанні та зі збільшеним об’ємом з алюмінієвими рамою та надбудовою. Власна вага у стандартному виконанні – менше 7 т, об’єм вантажу, що може транспортуватися - 98 м3. Вивантаження може відбуватися як повне, так і часткове, у будь-якому місці та практично на будь-якій поверхні. На відміну від самоскидів, цьому напівпричепу не потрібні ні рівна та тверда підлога, ні габаритна висота приміщення.

Теле-Мега-Напівпричеп-Платформа. Завдяки своїм особливостям надає змогу розширити різновиди вантажу, що потребують перевезення. Із можливістю збільшення габаритної довжини на 1 100 мм/ 2 100 мм/ 2 600 мм/ 3450 мм/ 4 000 мм (від 13 550 мм до 17 550 мм), з вантажною висотою 100 мм, встановленими вертикальними квадратними трубами, наявним кріпленням для контейнерів ця техніка здатна транспортувати будівельну техніку, будівельні матеріали, вантажі з великою довжиною, негабаритні вантажі, ліс, контейнери 20`, 30` та 40`.

Напівпричепи-цистерни. Конструкція цистерни Schwarzmueller складається з двох зварених між собою конусоподібних частин. Це суттєво зменшує час необхідний на вивантаження та зменшує кількість залишку після повного вивантаження.

Це тільки декілька прикладів та головних переваг нестандартних рішень в ідеальному виконанні, які може запропонувати компанія своїм партнерам.
То ж, якщо вас дійсно цікавить техніка, що дає можливість заробляти, а не тільки витрачати, якщо вам потрібні не тимчасові рішення для ваших потреб, а засоби зміцнення довгострокових відносин з вашими партнерами обирайте Schwarzmueller!
Schwarzmueller – ваше індивідуальне, ідеальне рішення!