Schwarzmüller 2017: курс на індивідуальне виробництво

«У 2017 році наші транспортні засоби стануть ще більш індивідуальними!»
Роланд Хартвіг, Голова Правління Schwarzmüller Group


Сучасний європейський ринок вантажних автомобільних перевезень сьогодні все більше орієнтується на індивідуалізацію продукції, що випускається. Усе частіше попитом серед перевізників почала користуватися причіпна техніка, яка адаптована під конкретні бізнес-потреби та виготовлена за індивідуальним замовленням. Та на жаль, у 90% ринок може запропонувати лише «масові позиції».
Schwarzmüller – єдина компанія, яка віддавши перевагу індивідуалізації над масовістю, сьогодні спроможна задовольнити потреби навіть найвибагливіших клієнтів, запропонувавши індивідуальне виготовлення комерційної техніки у восьми видових групах (135 типів комерційних транспортних засобів).«Індивідуальність наших транспортних засобів – це не декоративний аксесуар. Це можливість збільшити доходність транспортного засобу шляхом адаптації його під конкретні бізнес-потреби», - підкреслює у своєму інтерв’ю Роланд Хартвіг, Голова Правління Schwarzmüller Group.

Як приклад, пан Хартвіг наводить низькорамний напівпричіп, який було вироблено за індивідуальним замовленням у 2014 році, а потім представлено на виставці ІАА у Ганновері, котрий і сьогодні користується попитом серед перевізників.


Роланд Хартвіг переконаний, що індивідуальність комерційної техніки у майбутньому буде тільки зростати, виходячи з попиту ринку, і до 2020 року очікує збільшення об’ємів продажу індивідуально спроектованої техніки з 60% до 80%.


Транспортні засоби Schwarzmüller вирізняються легкістю конструкції, збільшенням зносостійкості, надійністю та безпекою для водіїв. Кожна одиниця техніки, що випускається компанією, сприяє її максимальному використанню, а отже збільшенню об’ємів виконаних замовлень. «Ми намагаємося надати нашим клієнтам оптимальну техніку, яка може бути використана у будь-яких цілях та для будь-яких бізнес-потреб», - пояснює пан Хартвіг.


Індивідуальність транспортних засобів потребує високих технологій, сучасного обладнання та максимальної професійної компетенції. Саме тому, одним з напрямків розвитку компанії у 2017 році пан Хартвіг планує покращення виробничих процесів, завдяки яким буде суттєво зменшено час виготовлення 1 одиниці техніки. Сьогодні на виготовлення 1 одиниці (залежно від типу транспортного засобу) необхідно від 60 до 600 годин. Це робить практично неможливим планування циклічності виробництва.
Та завдяки оптимізації (у повному об’ємі її завершення планується у 2020 році) пан Хартвіг має наміри зменшити час виробництва майже на 50%. Запевняючи при цьому, що зменшення строків виробництва ніяк не відобразиться на якості продукції. Schwarzmüller і надалі буде виготовляти якісну техніку, контролюючи процес на кожному етапі виробництва. «Найтяжчим є процес контролю якості на кожному етапі. Однак ми вміємо контролювати найважливіше і це надає нам значні переваги у міжнародній конкуренції», - підвів підсумок пан Хартвіг.


2016 фінансовий рік: дев`ять фінансових місяців 2016 року показали, що Schwarzmüller продовжує йти у обраному напрямку. На кінець вересня було виготовлено 6 600 транспортних засобів і оборот компанії склав 25 млн евро. Нагадаємо, що до 2020 року компанія планує збільшити оборот до 450 млн евро.