Досконалість складається з дрібниць. Дрібниці створюють досконалість, а досконалість - не дрібниця (Мікеланджело Буонарроті)

Велика Кільцева. Затор. Багато фур. Усі бачать ці великі автопоїзди, але в кожного, залежно від точки зору, вони викликають різні почуття. У когось така міць і потужність викликає захват, у когось роздратування, пов’язане із загромадженням доріг.

Тобто тягач + напівпричіп для пересічного громадянина – це те, що зветься в народі «фура».

Звісно, що сідлові тягачі – це візитна картка автопоїзда. Це перше, на що звертаєш увагу. Але мало хто замислюється над тим чинником, що без напівпричепа жодне з цих великих і міцних авто не є завершеним бізнес-інструментом. Тільки в парі вони складають інструмент, використання якого дає змогу власнику заробити гроші.

На жаль, не всі це розуміють і для багатьох «вибір автопоїзда» так і залишається вибором всього лише авто.

До вибору авто власники ставляться дуже серйозно. Приймається до уваги багато аспектів. Кожен сам для себе вирішує, що для нього є тим пріоритетом, на який він згоден витрачати і на чому не заощадить ні за яких умов. А от напівпричіп це вже інше. Він може бути будь-який, навіть краще подешевше. Для всіх здається, що всі напівпричепи однакові і це саме те, на чому можна заощадити кошти.

Але між напівпричепами є різниця. Потрібно тільки знати, куди дивитися і на що звертати увагу.

Зовні вони всі схожі і мало чим відрізняються один від одного. Вони мають однакові базові параметри з точки зору навантаження на вісь та зчіпний пристрій. Що ж тоді відрізняє один напівпричіп від іншого?

Спочатку це, звісно, очевидні речі: виробник, країна походження, ціна.

Але якщо не враховувати ці параметри, тоді що? Це матеріали, які використовуються, якість комплектуючих та конструктивні особливості.

Матеріали

Насправді перелік матеріалів у всіх напівпричепів ідентичний. Це сталь, з якої виготовлено раму, це фарби, якими цю раму фарбують, та тент. Але якість цих матеріалів може бути різною. Традиційними вимогами до матеріалів є міцність. На другому місці, бажано, щоб міцність розумно поєднувалась з легкістю. Зовсім ідеальний варіант - це міцний і водночас легкий матеріал. Такі матеріали існують, але потрібне розуміння, що ціна на них не може бути низькою. Найкраще не може обходитися дешево.

 

Якість комплектуючих

Якщо розглядати якість комплектуючих, то перше, на що ми звертаємо увагу, і перше, що нам дає хоч якийсь мінімум гарантії, це саме імена виробників цих комплектуючих. І це ні в якому разі не повинні бути так звані «спеціалісти широкого профілю». У наш час вдале технічне рішення можливе лише за умов, якщо абсолютно всі свої зусилля професіонал зосереджує лише на тому елементі, в якому він дійсно знавець.

Із давніх-давен майстер, що був впевнений в тому, що його витвір гідний мінімум поваги, ставив своє особисте клеймо. Таким чином він брав на себе відповідальність за якість і створював собі рекламу. У наш час нічого не змінилось. Тільки замість особистого клейма ми звикли звертати увагу на ім’я бренда. На його репутацію. Отже, відсутність імен виробників комплектуючих – знак того, що якість окремо взятих елементів конструкції може викликати питання.

Конструктивні особливості

На перший погляд усі конструкції напівпричепів ідентичні. Але це правомірно тільки до того моменту, поки не маєш можливості глянути глибше, звернути увагу на деталі. А ще краще - порівняти.

Стосовно техніки Schwarzmüller: 

  • Власна вага – менша, ніж у аналогічних ТЗ.
  • Повна гарантія, яка довша ніж у інших ТЗ.
  • Опис гарантії – є у вільному доступі на сайті виробника.
  • Схематичні креслення базового продукту також легко знайти на сайті.
  • Матеріал рами - сталь Naxtra. За бажанням, у вільному доступі у мережі інтернет можна знайти вичерпну інформацію і про країну походження, і про історію виробника.
  • Конструктивні особливості рами. Верхня і нижня полки лонжеронів разом з повздовжніми лонжеронами не мають зварних швів. Це дуже важливо, тому що це основні елементи рами, і саме вони беруть на себе основні динамічні навантаження.
  • Вертикальні посилювачі розташовані над кожним кронштейном кріплення осі і над місцем кріплення подушок. Це разом з їхньою великою кількістю забезпечує ще більшу міцність конструкції.

  • У районі «гуська» - найуразливіше місце рами. Його завжди посилюють. І ми серед тих небагатьох, хто пропонує посилюючу пластину, яка закінчується не на рівні опорних лап.
  • Розпірну балку між кронштейнами осей також можна змонтувати в різний спосіб.
  • Більша кількість поперечин рами.

Начеб-то дрібниці, але скільки їх!

І це все тільки стосовно рами.

Уже понад два роки головним слоганом нашої компанії є фраза «Intelligente Fahrzeuge» - «Розумна техніка». Техніка, що спроектована з розумом, розумно скомплектована і надає розумні переваги під час експлуатації. Вона невибаглива і витривала, просто працює з мінімумом простоїв і тим створює власнику максимальний психологічний комфорт, якого нам так бракує в нашому повсякденні. Наскільки це важливий аспект - кожен вирішує сам. І у кожного своя правда, яка складається з окремих елементів. Із тих самих дрібниць.

Технічні характеристики та додаткові опції у відділі продажу: +38 044 406 37 15, +38 067 52 58 760.