Як вибрати напівпричіп-самоскид

У наш час усі масштабні будівельні та сільськогосподарські роботи не проходять без спецтехніки. І, найчастіше саме наявність хорошого обладнання уже гарантує половину успіху. Самоскидний напівпричіп - саме про нього зараз піде мова. Як вибрати? На що звертати увагу? Де купити? Відповіді на ці запитання читайте нижче.

Почнемо з того, що самоскид - це вантажна автомашина, головною перевагою і особливістю якої є можливість самостійно розвантажуватись. Цю функцію їй забезпечує самоскидний причіп. Даний вид техніки значно спрощує перевезення і вивантаження сипучих речовин в дуже великих кількостях.

Існує наступна класифікація самоскидів і причіпної до неї техніки:

1. За типом вивантаження - примусове чи наклонне вивантаження.
Перший тип проводиться за допомогою шнеків. Другий - за допомогою телескопічних підйомників, які нахиляють кузов, або ж з використанням роботи гідравлічної системи.

2. У напрямку вивантаження - збоку, ззаду, двостороння або на всі боки. Вибір залежить від особливостей запланованих робіт. Найбільш популярні самоскиди із заднім вивантаженням, але від них не відстають моделі з бічним.

3. За типом кузова - платформа або бункер.
Якщо бункер або платформа з'їжджаються, то використовується механічне перекидання, в будь-якому іншому випадку - примусове.

4. За типом робіт:
- Дорожні, як зрозуміло з назви, застосовуються для ведення дорожніх робіт. Знаходять широке застосування в будівельних роботах, в сільському господарстві і в комунальних підприємствах. Вантажоперевезення 40 тонн.
- Позашляхові або кар'єрні. Використовуються у видобутку копалин. Відрізняються такі агрегати величезними розмірами і часто до місця роботи доставляються частинами та збираються на місці.
- Зчленовані самоскиди потрібні при поганій прохідності в будівельних або кар'єрних роботах. Це машина з трьома осями і з усіма провідними колесами, в основі яких шарнірно-зчленована рама. Самоскидний причіп розвантажується самостійно на ходу завдяки використанню системи «Ejector».
- Підземні самоскиди застосовуються в перевезенні підземних порід в шахтах і при будівництві тунелів.

Як бачите, останній пункт класифікації найбільший за обсягом, і неспроста. Адже кожен вид діяльності має іноді незначні, але дуже важливі деталі, та в підборі спецобладнання необхідно це враховувати.

Купити самоскидний напівпричіп не складає труднощів. Простори інтернету повні інформації та різноманітних пропозицій, і саме це ускладнює вибір. Купуйте техніку лише у виробників з репутацією, і Ви ніколи не пошкодуєте про свій вибір! "ШВАРЦМЮЛЛЕР УКРАЇНА" - офіційний представник Schwarzmuller Group в Україні! Саме ми пропонуємо найкращу австрійську техніку за адекватною ціною!

Запрошуємо Вас на сторінки нашого сайту, де Ви зможете ознайомитись з додатковою інформацією.
Завжди раді співпраці і впевнені в успіху наших клієнтів!