Низькорамний трал: технічні особливості та застосування

Вантажні перевезення - це відповідальна справа, яка потребує якісної техніки та працівників із досвідом. Проте є ситуації, коли вантаж не підходить під жодний тип вантажівки і розбирати його не можна. Він має висоту більшу, ніж 4 метри, і ширину більшу, ніж 2,5 метри. Що ж робити у такому випадку? На допомогу прийде низькорамний трал, про який надалі йтиме мова. Це неофіційна назва засобу перевезення товарів різних габаритів. Він являє собою звичні усім причепи та напівпричепи, проте вони певним чином відрізняються своєю конструкцією від стандартних.

Найкраще такий трал підходить для:

1. Перевезення різної техніки (екскаватори, бульдозери, асфальтоукладальники, комбайни, бурові машини тощо). Їх відносять до самохідної техніки, тому що вони мають змогу самостійно, хоч і на малій швидкості, заїхати на борт тралу і розміститися на ньому;

2. Перевезення різних неподільних вантажів (контейнери, спецобладнання, труби тощо). Ці вантажі не мають змоги самостійно заїжджати на трали, тому їх або переносять спеціальною технікою, або взагалі за допомогою підйомного крана.

Низькорамний трал облаштований таким чином, що його вантажна платформа якомога більше наближена до землі. Виходячи з цього, висота завантаження становить 84-95 см. У випадку, якщо платформа знаходиться між колесами трала і тягача та опускається нижче рівня коліс, вантажна висота може сягати 50 см. Цікавою особливістю трала є те, що він не оснащений бортами і вантаж може мати більшу ширину, ніж сам причеп. Проте тут потрібно мати великий досвід і майстерність, а також пересвідчитися у тому, чи не порушуєте Ви загальноприйняті норми перевезень.

У випадку, якщо довжина вантажу буде більшою за сам трал, потрібно розробляти нову конструкцію самого причепа, тобто поєднувати в один два або більше причепів, проте цей процес є доволі складним і не завжди підходить.

Найголовнішою визначальною рисою низькорамних тралів, завдяки якій вони, по суті, завжди мають сферу застосування, є те, що техніка самостійно може розміщуватися на них і не потрібно докладати зусиль для того, щоб правильно її поставити.

"Шварцмюллер Україна" має багаторічний досвід роботи на ринку з виготовлення вантажних авто, причепів та напівпричепів і, звісно ж, вищезгаданих тралів. Ми представляємо провідного австрійського виробника, техніка якого здобула популярність в усьому світі. На нашому сайті ви знайдете великий вибір висококваліфікованої техніки, її детальні характеристики та ціни. Також ви можете отримати професійну консультацію - на сайті або у телефонному режимі.