Вибираємо автомобільний причіп: види та класифікація

Вибрати причіп для вантажної машини – справа не з легких. Для початку варто ознайомитися з технічними характеристиками. Автомобільний причіп – це вид транспорту, який не має мотора, але який призначений для перевезення вантажу безпосередньо разом із вантажним автомобілем. 

Які бувають причепи?

Причіп та напівпричіп-цистерна

Причіп-цистерна допоможе транспортувати будь-який вантаж, від харчових рідин до нафтопродуктів. Додаткове оснащення дозволяє перевозити небезпечні вантажі. Півпричіп-цистерна також має міцний резервуар, що дозволяє надійно зберігати вантаж. 

Причіп з рухомою підлогою

Такий причіп має полегшену раму з алюмінію, що дозволяє збільшувати навантаження до 500 кілограмів. Також у причіп вбудована система, яка має гідравлічну рухливу підлогу. Налаштування підлоги можливе навіть на швидкості. 

Причіп та напівпричіп-лісовоз

Перевага такого причепа – полегшена конструкція рами з міцної сталі, яка дає додаткові навантаження до 500 кілограмів, що дозволяє перевозити не лише лісозаготівельний матеріал, але й металеві вироби. 

Причіп та напівпричіп-зерновоз

Зерновоз із вбудованим кузовом призначений для перевезення зернових культур. 

Причіп та напівпричіп-контейнеровоз

Причіп призначений для перевезення контейнерів та різноманітної габаритної техніки. Площадка для перевезення має посилену раму та деталі для кріплення контейнерів. 

Причепи та напівпричепи-рефрижератори

Головна перевага напівпричепа-рефрижератора у тому, що він працює за принципом холодильника. Призначений для перевезення харчових продуктів (фрукти, овочі, заморожені продукти, риба, мясна продукція) та вантажів, зберігати які необхідно при низьких температурах (медикаменти). 

Причіп тентований

Причіп призначений для великої кількості типів вантажу. Перевага у завантаженні: його можна здійснювати з чотирьох сторін. 

Причіп та напівпричіп самоскидний

Такі причепи призначені для перевезення сипучих вантажів у будівництві, сільському господарстві. Самоскиди здатні перевозити декілька тонн вантажу. 

Напівпричіп-трал

Напівпричіп призначений для перевезення декількох автомобілів. Кількість автомобілів для перевезення визначається довжиною автовоза. 

Продаж вантажних причепів в Україні пропонує австрійська компанія "Шварцмюллер". Австрія славиться своєю високою індустріалізацією, а компанія Schwarzmueller Group є найкращим виробником причіпної техніки. Працюємо по всій території України. Якщо Ви хочете купити причіп або напівпричіп, звертайтесь до нас в телефонному режимі. Будемо раді допомогти!