Причіп з рухомою підлогою – особливості та застосування

"Шварцмюллер" – найвідоміший виробник причіпної техніки для вантажних перевезень. Австрійська компанія уже давно позитивно зарекомендувала себе на ринку причіпної техніки не тільки у Європі, але й в багатьох інших країнах світу. 

Schwarzmuller Group забезпечує надзвичайно важливі якісні вантажні перевезення, адже саме від надійної техніки залежатиме, як відбуватиметься доставка великогабаритних вантажів спеціального призначення. 

Великий попит в компанії має причіп з рухомою підлогою. Понад 10 років такий вид причепів експлуатується і в Україні. Причіп обладнаний системою, яка має гідравлічну рухливу підлогу, що дозволяє значно краще перевозити інертні матеріали. 

Як працює рухома підлога в причепі? 

Планка, на якій стоїть вантаж, заблокована, але рух вперед і назад здійснюється завдяки гідравлічному приводу. Для руху підлоги вперед також заблоковані усі групи планок підлоги. Вантаж зсувається в напрямку, який задає водій, тобто синхронно з підлогою. В процесі зсування перша група планок підлоги здійснює рух в іншому напрямку, а вантаж залишається на тому місці, куди його змістили рухомі профілі підлоги. Далі вантаж зміщується в заданому напрямку з рухомою підлогою. 

Переваги причепа з рухомою підлогою

1. Причіп має полегшену алюмінієву раму.

2. Причіп з рухомою підлогою здатен перевозити чимало різноманітних вантажів. 

3. Конструкція причепа захищає вантаж від будь-яких кліматичних умов. 

4. Налаштування підлоги можливе навіть на швидкості до 15 км/год. 

5. Будова рами дозволяє збільшувати навантаження. 

6. Вивантаженню сипучих матеріалів допомагає гнучка стіна, яка повністю звільняє причіп. 

7. Завантаження, а також розвантаження вантажу здійснюється лише по горизонталі. 

8. Вивантаження можна здійснювати навіть у приміщеннях з низькою стелею. 

9. Рухома підлога автоматизує усі процеси роботи з вантажем. 

10. Для розвантаження знадобиться мінімум часу – від 10 до 15 хвилин. 

Причіп з рухомою підлогою від компанії Schwarzmueller – це надійний помічник і суттєва складова вашого бізнесу. 

"Шварцмюллер" – це великий досвід роботи на ринку причіпної техніки для вантажних перевезень. Компанія "Шварцмюллер Україна" здійснює продаж вантажних причепів в Україні і є надійним представником австрійської компанії. Техніка провідного австрійського виробника за декілька років здобула велику популярність в країні, адже їй довіряють у всьому світі. На сайті компанії ви знайдете широкий асортимент причіпної техніки та зможете дізнатися її детальні характеристики та ціни.