Поради при виборі та купівлі напівпричіпа-зерновоза

Поради при виборі та купівлі напівпричіпа-зерновоза

На сьогоднішній час купити напівпричіп-зерновоз не є складним завданням, адже на автомобільному ринку нині представлено тисячі пропозицій даної техніки.  Основна проблема може виникнути хіба що в його подальшій експлуатації, обслуговуванні і, при необхідності, сервісному ремонті. Отож, як не "прогадати" з покупкою, а купити якісний зерновоз, дізнаємось далі!

Дана причіпна техніка значно зменшує витрати на транспортування будь-яких сипучих вантажів, роблячи їх безпечним і рентабельним. Тому, щоб досягти максимального ефекту, варто знати деякі правила, які допоможуть визначитись з вибором. Обираючи таку причіпну техніку, обов'язково зверніть увагу на наступні показники: рама напівпричепа, матеріал виготовлення, функціональні можливості, товщину підлоги та посилення напівпричіпа.

Рама напівпричепа. Вона повинна мати хороші експлуатаційні характеристики, аби довгий час витримувати величезні динамічні навантаження. Рама повинна бути виготовлена в умовах заводу та відповідати необхідним сертифікатам якості. Зварка рами здійснюватися на спеціальних стапелях, це забезпечує надійність та міцність.

Матеріал виготовлення кузова. Зазвичай для виготовлення кузова використовують алюміній або сталь. Алюміннієвий кузов має високу міцність, однак важко піддається ремонту. Сталеві борти піддаються ремонту значно легше, будь-яке пошкодження можна швидко вправити, не знизивши при цьому продуктивність. Тому, очевидно, що краще віддавати перевагу саме сталевому кузову.

Функціональні можливісті. Під цим поняттям найчастіше розуміють можливість відкривання заднього борта різними способами. Деякі моделі зерновозів мають таку можливість, завдяки чому дана техніка може використовуватися не тільки для транспортування зерна, але й палет. Ще однією важливою функцією є тентування напівпричепа, призначена для забезпечення схову та захисту вантажу і напівпричепа від різних погодних умов і зовнішніх факторів.

Товщина підлоги та посилення напівпричіпа. Даний показник важливо врахувати, адже, чим товща стінка, тим більші паллетні навантаження витримує напівпричіп. А посилення необхідне для запобігання пошкоджень.

Врахувавши ці, та інші особливості, ви зможете зробити правильний вибір. А якщо ви ще досі не визначились, пропонуємо вам звернути увагу на компанію "Шварцмюлер Україна". Наша компанія є представником австрійської компанії Schwarzmueller Group - найвідомішого та найпотужнішого виробника комерційної техніки в Європі. Ми пропонуємо якісну продукцію, завдяки використанню високих стандартів виробництва. У асортименті представлений бортовий і тентований транспорт, транспорт з рухомою підлогою, рефрижераторний транспорт, самоскиди та ін.

Бажаєте здійснити замовлення? Тоді заповніть онлайн-форму або зателефонуйте за контактним номером, вказаним на сайті. Гарантуємо високу якість запропонованої продукції. Здійснюємо доставку по всій території України. Сподіваємось на довготривалу співпрацю з вами!

Написати рекламодавцю
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×