Напівпричіп штора чи тентований напівпричіп: в чому їх різниця

Обсяги вантажоперевезень в країні, щорічно все більше зростають. І вантажовідправники, і вантажоодержувачі зацікавлені у швидкій і якісній доставці товару, а перевізники - в надійній і зручній техніці. Саме тому для перевезення різноманітних вантажів використовують усілякий причіпний транспорт, у тому числі бортовий і тентований транспорт. Найпоширенішими видами такого транспорту є напівпричіп штора та тентований причіп. То яка між ними різниця та які переваги кожного із них - тема даної статті.

Напівпричіп тентований (напівпричіп тент) являє собою, вантажну площадку з незнімною передньою стінкою, відкидними бортами з боків і або відкидним бортом, або орною хвірткою ззаду. Каркас тенту складається зі стійок, встановлених по бортах напівпричепа і з'єднують їх перекладини. На ці поперечини й здійснюється натягування тенту, що виготовляється з світлонепроникного матеріалу.Тентовані напівпричепи є універсальними та відрізняються високою міцністю та надійністю. Вони забезпечують легке кріплення і транспортування вантажів, упакованих в ящики, контейнери, рулонний матеріал і т.д., тобто, всіх вантажів стандартних габаритів, що потребують захисту від пилу, підвищеної вологості та прямих сонячних променів.

Шторний напівпричіп (напівпричіп штора) приваблює своїми конструктивними особливостями, він не має бортів, тим самим забезпечується легкість вантажно-розвантажувальних робіт і перевезення довгомірних неподільних вантажів. Плюс до всього, окремо можна зрушувати верхню площину полотна даху і окремо бічні частини. У сфері вантажоперевезень даний вид напівпричепів використовуються зазвичай в двох-або триосному виконанні. Однак сьогодні зустрічаються і невеликі моделі з одноколісною базою. Підходять вони для перевезення неважких вантажів, використовуються у випадках, коли застосування повномірного напівпричепа нераціонально.

Саме тому компанія "Шварцмюллер Україна" постачає високоякісні напівпричепи від надійного австрійського виробника. У асортименті товарів наявний бортовий напівпричіп-штора та тентований напівпричіп. Міцна конструкція, чудовий дизайн, високотехнологічне виробництво, а також ретельна попередня обробка всіх сталевих деталей за допомогою гранульованого очищення і новітні технології покриття гарантують надійний, добре спроектований напівпричіп із тривалим терміном служби і високою якістю захисту від корозії. 

Бажаєте здійснити замовлення? Тоді скористайтесь кошиком або зателефонуйте за контактним номером, вказним на сайті компнії. Здійснюємо як оптовий, так і роздрібний продаж. Можлива доставка по всій території в України. Сподіваємось на довготривалу співпрацю з вами!