Класифікація самоскидів. Переваги та недоліки при використанні

Класифікація самоскидів. Переваги та недоліки при використанні

Самоскид - вантажний автомобіль з кузовом, що механічно (як правило, гідравлічно) нахиляється для вивантаження вантажу. Окрім авбомобілів Ви також можете придбати самоскидний напівпричіп Шварцмюллер у офіційного в Україні представника.

Автомобілі-самоскиди  мають різну  вантажопідйомність. Вибір самоскидів  тієї чи іншої вантажопідйомності залежить від дорожніх умов, властивостей перевезених вантажів, фронту навантажувальних та розвантажувальних робіт, партії перевезених вантажів і місткості ковша екскаватора або бункера, за допомогою яких їх завантажують. При масовому перевезенні сипких будівельних матеріалів більш ефективно застосовувати самоскиди з вантажопідйомністю   5-7 т. Вантажопідйомність  самоскидів   для   перевезення каменю або скельної породи залежить від умов маневрування і якості дорожнього покриття і становить 5 - 25 т. При масових перевезеннях   цих вантажів застосовуються самоскиди особливо великої вантажопідйомності до 100 т і більше.

Оскільки допустима загальна маса транспортного засобу диктується законодавством, питання власної ваги самоскиду має дуже важливе значення.

Самоскиди класифікуються залежно від умов перевезень і видів перевезених вантажів, по   пристосованості кузова, напрямку звалювання вантажу, за принципом дії підйомного механізму.

За пристосованості кузова самоскиди бувають:

  • універсальні;
  • призначені для перевезення   різних   сипучих   і   напіврідких   вантажів   (будівельні   та   сільськогосподарські самоскиди, що відрізняються один від одного в основному обсягом кузова );
  • і кар'єрні - для масових перевезень руди , скельних і сипучих вантажів з кар'єрів.


Для забезпечення швидкого розвантаження застосовують різні самоскидні пристрої,встановлені на різних типах  рухомого  складу (автомобілях, причепах і напівпричепах).

У напрямку звалювання вантажу самоскиди бувають з розвантаженням назад, на один бік,  обидва боки, обидва боки назад, вперед, під кузов, назад або на бік з попереднім підйомом кузова (розвантаження у вагони, штабеля, на літаки та ін.).

Самоскид має такі переваги використання:

  • добра схоронність (кількості і якості) вантажів у процесі перевезення;
  • більш висока механізація вантажно -розвантажувальних робіт;
  • більш повне використання вантажопідйомності;
  • можливість перевезення специфічних видів вантажів (наприклад, рідких або довгомірних);
  • зниження витрат на тару та експедитора;
  • відвищення безпеки та поліпшення санітарно-гігієнічних умов перевезень .    


Однак, самоскиди, як правило, мають трохи більшу масу і гірші експлуатаційні  якості (насамперед, тягово- швидкісні ), а також менший коефіцієнт використання пробігу і більш високу вартість. Проте при комплексній оцінці переваги самоскидів очевидні.

Уся техніка, яка представлена в нашому каталозі - це продукція відомої у всій Європі австрійської компанії Schwarzmueller Group. Ми реалізуємо техніку комерційного призначення без посередників, тому у нас приємні ціни на весь асортимент товарів. У нас Ви знайдете самоскиди, цистерни, тентові та бортові напівпричепи, транспорт з рухомою підлогою та багато інших товарів. У нас Ви зможете підібрати надійну техніку для вирішення будь-яких бізнес-потреб.

Написати рекламодавцю
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×