Які існують вимоги для транспортування нафтопродуктів?

Які існують вимоги для транспортування нафтопродуктів?

Оскільки нафтопродукти належать до вибухонебезпечних речовин, до їх транспортування треба ставитись надзвичайно відповідально та обережно. Величезну роль у цьому відіграють цистерни, у яких перевозиться продукт. Якщо Ви бажаєте придбати якісний, надійний та сертифікований транспорт, завітайте на сайт офіційного представника Schwarzmuller Group в Україні. У асортименті Ви знайдете не тільки цистерну для нафтопродуктів купити, а й причепи та напівпричепи, які доступні для оренди та купівлі.

До перевезення вантажів і відходів зі статусом небезпечних, як і до будь-якого іншого виду перевезень, визначеного ліцензійними умовами (постанова Кабміну від 2 грудня 2015 року за номером 1001) ставляться загальні та спеціальні вимоги. За правильну організацію процесів перевезення відповідає уповноважений ( консультант) з організації безпечного перевезення вантажів зі статусом небезпечних.

Дана вимога передбачена ліцензійними умовами в сфері перевезень, які також містять і ряд критеріїв, яким повинен відповідати уповноважений.

Його статус по відношенню до перевізника небезпечних вантажів може бути наступним:

  • власник (в тому числі співвласник);
  • керівник;
  • акціонер;
  • найманий працівник.

Іншою важливою вимогою до уповноваженого є наявність свідоцтва про підготовку і складання іспиту у відповідності до Угоди ДОПНВ (Європейської Угоди, якою регулюється міжнародне перевезення дорогами небезпечних вантажів) датованої 30.09.1957.

У зв’язку з виконанням консультантом своєї діяльності, за перевізником небезпечних вантажів закріплюється обов’язок зберігати всі документи, що містять записи про проведення таких технологічних операцій, як технічний огляд і ремонт тягача, цистерни тощо.

Оскільки перевезення небезпечних вантажів і відходів є потенційно небезпечним для життя та здоров'я людей (та для навколишнього середовища), а саме людський фактор є найімовірнішою причиною аварій, чинне українське та міжнародне законодавство ставить доволі серйозні і чіткі вимоги до персоналу, який працює з такими категоріями вантажів. Цими вимогами є відсутність медичних протипоказань, проходження інструктажів, вміння надавати першу медичну допомогу, відповідне водійське посвідчення та стаж водіння, відповідний вік, а також потрібно пройти необхідне навчання і отримати свідоцтво (навчання проводиться за класами небезпечних відходів).

Перед тим, як приступати до проходження навчання з перевезення небезпечних речовин, потрібно однозначно впевнитись чи можна віднести заплановані до перевезення грузи до такої категорії.

Автоперевезення нафтовантажів здійснюються в автомобільних цистернах, а також у тарі (нафтопродукти – в контейнерах, бочках, каністрах, бідонах; зріджені вуглеводневі гази – в балонах).

Автоцистерни, у котрих перевозять нафтопродукти, оснащуються таким обладнанням: патрубком для наливання нафтопродукту, дихальним клапаном, покажчиком рівня, клиновою швидкодіючою засувкою для зливання палива, двома шлангами з наконечниками і насосами з механічним приводом. Об’єм окремих автоцистерн досягає 25 м3. Усередині цистерни встановлені поперечні й поздовжні хвилерізи для зменшення сили ударної хвилі рідини під час руху автомобіля.

Для забезпечення пожежної безпеки на автоцистернах установлюють вогнегасники і пристрої для заземлення цистерн і шлангів з метою відведення статичної електрики, яка може утворитися під час зливно-наливних операцій з нафтопродуктами.

У практиці нафтонавантажувального автотранспорту широко застосовують цистерни на автопричепах, що підвищує ефективність використання цього виду транспорту.

Тому якщо Ви займаєтесь транспортуванням нафтопродуктів, для початку переконайтесь у наявності всіх вищезазначених вимог і тоді завітайте на наш сайт, щоб вибрати необхідний Вам товар.

Написати рекламодавцю
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×