Продаж причепів” – сьогодні подібні оголошення не рідкість. І хоча вони не містять детальної інформації, щодо найважливішого (характеристики, що підтверджують високу якість техніки) ,  асортимент того, що пропонується, свідчить що машинобудівна галузь в Україні динамічно розвивається.

Більшість виробників, які здійснюють виробництво чи продаж причепів та напівпричепів не можуть гарантувати вам якість своєї продукції. Хтось «ховається» за великим попитом, хтось за відсутністю якісних запасних частин, дехто взагалі віддає перевагу швидкому прибутку. Що ж робити, якщо є нагальна потреба придбати причіп або напівпричіп і потрібна дійсно якісна техніка?

Перш за все необхідно уважно ознайомитися з усіма пропозиціями на ринку, а потім з надійністю та репутацією компаній-виробників чи дилерів.

Продаж причепів на вітчизняному ринку

Продажем причепів в Україні сьогодні займається велика кількість компаній. Є виробники, є компанії, які займаються тільки реалізацією. Хтось пропонує техніку вітчизняного виробника, хтось – європейських виробників. Пропозицій вдосталь, техніки різної якості теж. Тож обираючи причіпну техніку для своїх потреб звертайте увагу не тільки на асортимент, але й наскільки він великий, чи має компанія досвід роботи і скільки років вона на ринку, рівень її клієнтів, клієнторієнтованість, тощо.

Компанія "Шварцмюллер Україна" одна з небагатьох компаній, яка зарекомендувала себе на ринку причіпної техніки як надійний партнер, що пропонує техніку найвищої якості. Офіційний представник найбільшого в Європі виробника причепів та напівпричепів, вона пропонує своїм клієнтам причіпну техніку на будь-які потреби. Виробництво та продаж контейнеровозів, рефрижераторів, самоскидів, тентованих причепів, причепів-цистерн, тощо. Окрім того продаж оригінальних запчастин до будь-якої причіпної техніки та якісне сервісне обслуговування.

Продаж причепів: кращі австрійські технології в Україні

Маючи потужній виробничий потенціал, австрійська компанія «Шварцмюллер»  на вітчизняному ринку пропонує причіпну техніку, що виготовлена за всіма європейськими стандартами та акумулює у собі найкращі традиції якості та надійності.

Технічна компетенція, інноваційні ноу-хау, численні патенти, першокласні робітники зробили компанію "Шварцмюллер " брендом зі світовим іменем. 

Підримуючи високий статус головної компанії «Шварцмюллер Україна» наслідує усі європейські принципи роботи: продаж якісної техніки, вірність стандартам надійного та чесного партнерства, злагоджена робота команди професіоналів, сервісне обслуговування на найвищому рівні, індивідуальний підхід та гнучка цінова політика.  

Тож якщо вам потрібна дійсно якісна техніка, обирайте тих, хто зможе вам якість гарантувати!

З питань продажу причепів та напівпричепів звертайтеся до відділу продажу компанії "Шварцмюллер Украина»!