«Потрібно спробувати зробити неможливе,
щоб досягти можливого.»
Германн Гессе

Сьогодні виробництво причепів  їх основний напрямок діяльності. В арсеналі - новітні технології, широкий асортимент сучасної причіпної техніки, за плечима - цінний багаторічний досвід, а в планах – подальший динамічний розвиток і нарощення масштабів виробництва. Так виглядає компанія «Шварцмюллер» сьогодні.  А починалося все

Виробництво причепів: від дрібного до масштабного один крок!

 

У далекому 1870 році  коваль Йозеф Шварцмюллер заклав у Пассау перший камінь концерну, якому у майбутньому судилося стати найбільшим підприємством з виготовлення причіпної техніки у Європі. Більше двох поколінь, вкладаючи чимало ресурсів, сімейної енергії та традицій, Йозеф і Вільгельм Шварцмюллер керували ремісничим цехом, аж поки у 50-х роках Вільгельм Молодший та Егон Шварцмюллер не перетворили підприємство на виробництво європейського рівня.

Сьогодні головний офіс та завод з виробництва причепів розташовані поблизу Фрайнберга (Австрія). Ще два заводи функціонують у Будапешті (Угорщина) та Жебраку (Чехія). Окрім того, відкрито філії у 17 європейських країнах. Є офіційне представництво і в Україні – компанія "Шварцмюллер Україна" займається виготовленням та продажем причіпної техніки, продажем оригінальних запасних частин до причепів та напівпричепів.

Виробництво причепів. «Біографія» успіху

«Шварцмюллер» займає четверте місце в Європі серед компаній, які займаються виробництвом причепів та напівпричепів. Є лідером на ринку причіпної техніки Австрії та інших європейських країн. Щорічно виготовляє понад 8 000 одиниць транспортних засобів.

Понад 140 років вірності традиціям в галузі виробництва вантажного транспорту, технічна компетенція, власне конструкторське бюро та більш ніж 2 000 найпрофесійніших співробітників дозволяють сьогодні говорити про компанію «Шварцмюллер», як про бренд у сфері виробництва причіпної техніки.  

Виробництво причепів:  від ескізу до комплексного обслуговування


Надбудови, причепи, причепи з центральними осями, тентові напівпричепи (виконання: з бортами, «шторки»), причепи-самоскиди, причепи-рефрижератори, тощо; обладнані найсучаснішим устаткуванням майстерні; широкий асортимент запчастин до будь-якої вантажної техніки; кваліфікований персонал на усіх рівнях виробництва та пост обслуговування; сучасний та найбільший автопарк для оренди – все це дозволяє задовольняти запити клієнтів та надавати сервіс на найвищому рівні. 

Інноваційні технології, продумана до дрібниць конструкція, сучасний дизайн, ретельна попередня обробка усіх сталевих деталей за допомогою дробеструйного очищення та найсучаснішої техніки лакування, що гарантують високий захист від корозії, а тому подовжений термін експлуатації, дають змогу запропонувати клієнтам найкращу техніку на будь-які бізнес-потреби.

Виробництво причепів: підсумок

Досягнувши мети – стати провідним виробником причіпної техніки в Європі, - компанія «Шварцмюллер» не зупиняється на досягнутому. Вона і надалі вдосконалює свої технічні можливості, продовжує впроваджувати інноваційні технології та новаторські рішення у виробництві, пропонує своїм клієнтам якісну продукцію, що легко може адаптуватися під їх потреби.

Якщо вам потрібна справді розумна техніка європейської якості, тоді вам потрібен «Шварцмюллер»!