Сьогодні досить багато компаній, які пропонують широкий асортимент причепів та напівпричепів. Але чи всі вони пропонують своїм покупцям справді якісний товар. Звичайно ж, ні! Безвідповідальність, відсутність гарантій, тощо - те, з чим, на жаль, довелося зіткнутися багатьом. Та на щастя, є компанії, для яких репутація, професіоналізм, якість, постійне вдосконалення, індивідуальний підхід та клієнтооріентовність – не просто слова, а головні принципи, за якими вони працюють.

«Шварцмюллер Україна». Технічна компетенція, численні патенти та першокласні працівники зробили компанію лідером з виробництва та продажу причіпної техніки. Як офіційний представник австрійського заводу - провідного європейського виробника причіпної техніки, - компанія «Шварцмюллер Україна» пропонує українському ринку тільки потужну та якісну техніку, що виготовлена за всіма європейськими стандартами.

Здійснюючи продаж причепів та напівпричепів, «Шварцмюллер Україна», в першу чергу, орієнтується на своїх клієнтів, надаючи їм найвигідніші умови співпраці. В асортименті компанії причіпна техніка на будь-які бізнес потреби: чи то будівництво та ремонтні роботи, чи агропромислова галузь, чи лісозаготівельна, чи перевезення продуктів харчування, що потребують особливих температурних умов…

Основні види причіпної техніки, що є в наявності:

- Самосвальні напівпричепи - чудово підходять для транспортування та роботи з вантажами масою понад 10 т. Легкий дизайн, економічні. Опора -  тяговий автомобіль, що визначає зручність їх використання.

- Тентовані напівпричепи  - використовуються для перевезення різної апаратури, техніки, продовольчих та інших видів товарів, які не потребують особливого температурного режиму, але чутливі до впливу атмосферних явищ. Завдяки зручності навантажування і розвантажування, можливості перевозити великогабаритні вантажі тентові напівпричепи є незамінною технікою в транспортній індустрії, а також у виробничій, будівельній галузі, сільському господарстві, тощо. Виготовляються з високоміцних герметичних матеріалів.

- Напівпричепи-рефрижератори - незамінний транспортний засіб для перевезення вантажу, що потребує особливого температурного режиму. Підтримка температури досягається завдяки холодильним установкам, якими напівпричіп оснащений всередині.

- Шасі, контейнеровози - використовуються для перевезення контейнерів. Новітня конструкція та додаткові опції роблять їх універсальними і дуже зручними у використанні.

Якщо ваш бізнес потребує індивідуального рішення, компанія «Шварцмюллер Україна» і тут вам допоможе. Провідні спеціалісти підберуть для вас оптимальні варіанти, нададуть своєчасну сервісну підтримку та лояльні умови співпраці.

Причіпна техніка від компанії «Шварцмюллер Україна» - це поєднання сучасних технологій, високої якості, приємної ціни і першокласного рівня обслуговування.