Напівпричіп-самоскид - це чудовий винахід. Використання цього агрегату може значно знизити витрати на перевезення вантажів. Але це лише у тому випадку, якщо ви придбаєте якісний товар. Адже напівпричіп купити - не проблема. Проблемою може виявитися його подальше використання. Отже, як же вибрати напівпричіп, щоб він зміг приносити гроші в майбутньому?

Отож, правило перше. Якщо ви не хочете в процесі експлуатації напівпричепа зіткнутися з неприємностями, купуйте техніку лише у перевірених виробників, які пропонують сертифіковану продукцію та надають гарантії. Першість в даному сегменті ринку належить компанії Шварцмюллер Україна, представника найбільшого австрійського заводу з виробництва напівпричепів. Не хочемо себе розхвалювати, але слова "австрійська якість" говорять самі за себе. Інноваційні технології, суворий контроль якості на всіх етапах виробництва, багаторічний досвід роботи - це гарантія того, що ви отримаєте техніку найвищого класу.

Щороку компанія Шварцмюллер виробляє причепи та іншу техніку для всієї Європи. Це близько 6000 одиниць транспортних засобів, які є кращим прикладом поєднання європейських стандартів виробництва та цінової гнучкості.

Напівпричіп-самоскид - тільки європейська якість!

Причіп-самоскид - незамінний агрегат для виконання різного роду робіт: будівельних, ремонтних, реставраційних. Колосальна потужність, велика вантажопідйомність, надійність в експлуатації - ось ті характеристики, якими можуть похвалитися причепи самоскиди виробництва компанії Шварцмюллер. Це обладнання використовується в різних сферах: для перевезення будівельного сміття, грунту, різних сипучих сумішей. Можливість перевозити вантаж великими партіями значно підвищує рентабельність використання причепа-самоскида.

Як вибрати напівпричіп?

Вибираючи напівпричіп, варто звернути увагу на безліч факторів. Особливу увагу потрібно приділити рамі і підвісці, кількості осей. Чим більше осей, тим більше вантажу можна викласти на причіп. Загалом, якщо ви будете перевозити важкі вантажі, вам варто вибрати напівпричіп з великою кількістю осей. Ну а в разі перевезення легких вантажів такої необхідності немає. Навіщо вам зайві витрати на обслуговування?

Дуже важлива надійність гальмівної системи, системи протиперекидання, яка підвищує безпеку руху. На зручність експлуатації впливає також електрика напівпричепа. Загалом, як бачите, нюансів безліч. Розібратися з усіма ними і зробити правильний вибір допоможуть вам фахівці компанії Шварцмюллер Україна. Ми гарантуємо першокласний сервіс обслуговування і цінову гнучкість.

Докладніше дізнатися про діяльність компанії можна тут: http://shchwarzmuller.ub.ua/