ТРАНСПОРТ З РУХОМОЮ ПІДЛОГОЮ

 
Причіп з рухомою підлогою відмінно підходить для перевезення практично будь-яких вантажів. Не підходить для перевезення хімічно активних вантажів. Обладнані такі причепи рухомою підлогою, яка забезепечує автоматизацію роботи з вантажами. Окрім того, конструкція таких причепів дозволяє оперативно здійснити розвантаження вантажів, транспорт може витримувати збільшення навантажень, а завдяки зручній конструкції вивантаження може здійснюватися навіть в приміщення з низькою стелею. Завантаження та розвантаження можливе виключно в горизонтальному положенні.
Наша компанія пропонує Вам великий асортимент комерційної техніки, у тому числі причіп з рухомою підлогою, представлений у даній рубриці товарів. Компанія "Шварцмюллер Україна" - офіційний представник в Україні потужного в Європі виробника техніки комерційного призначення Schwarzmueller Group. Тому всі наші товари - це якісна, сучасна та надійна техніка. Ми допоможемо Вам обрати найоптимальніший варіант для вирішення будь-яких бізнес-потреб.
 
 
 
Бажаєте здійснити замовлення? Тоді заповніть онлайн-форму або зателефонуйте за номером, вказаним на сайті компанії. Здійснюємо доставку по всій території України. Бажаємо вигідної покупки!
 

Фільтр

Фільтр за брендом
 

Пошук по сайту

Шукати

Офіційний сайт

Офіційний сайт австрійського виробника  транспортної та сільськогосподарської техніки

Офіційний сайт австрійського виробника транспортної та сільськогосподарської техніки

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create