САМОСКИДИ

 
"Шварцмюллер Україна" - це компанія, яка реалізує якісну комерційну техніку австрійського виробництва. У нас Ви знайдете лише сучасну техніку, яка дозволяє значно спростити процес транспортування вантажів різного призначення. Зокрема, у нас Ви знайдете причепи самоскиди.
Напівпричіп самоскид Schwarzmuller   застосовують для перевезення навалювальних чи сипких, або інших вантажів, придатних для такого вивантаження, яке проводиться за допомогою їх перекидання з кузова.
Хоча вантажопідйомність самоскида менша, ніж у аналогічної вантажівки з фіксованою вантажною платформою, проте самоскиди вигідні через скорочення часу на розвантаження.
Перекидання платформи кузова здійснюється вбік і назад найчастіше гідравлічним пристроєм, який приводиться в дію від двигуна самоскида. Застосовують самоскиди при земляних роботах, відкритій розкопці корисних копалин.
Необхідно завжди стежити за максимальним навантаженням, перевіряти справність механізмів, і таку машину можна подавати на естакаду без відповідних огорож.
 
 
Купити напівпричіп самоскид Schwarzmuller  Ви можете на сайті нашої компанії. Ми пропонуємо Вашій увазі великий вибір комерційної техніки, зокрема, самоскиди-напівпричепи. З їх допомогою можна здійснити процес вивантаження та транспортування зернових і палетованих вантажів. Такі самоскиди є зручними та практичними в плані експлуатації. Дізнатися детальні характеристики самоскидів Ви можете на нашому сайті.
 

Фільтр

Фільтр за брендом
 

Пошук по сайту

Шукати

Офіційний сайт

Офіційний сайт австрійського виробника  транспортної та сільськогосподарської техніки "Schwarzmuller"

Офіційний сайт австрійського виробника транспортної та сільськогосподарської техніки "Schwarzmuller"

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create