Продається напівпричіп цистерна

Продається напівпричіп цистерна

Продається напівпричіп-цистерна виробництва відомої австрійської компанії "Шварцмюллер". Офіційний представник в Україні - "Шварцмюллер Україна".

Сьогодні на вітчизняних дорогах напівпричеп-цистерна — не рідкість. З їх допомогою транспортується будь-який вантаж, починаючи з нафтопродуктів і закінчуючи молоком.

Напівпричіп-цистерна є особливо міцним резервуаром, що дозволяє не тільки транспортувати, а й певний час зберігати вантаж. А щоб транспортування та зберігання відбувалися без зайвих проблем, напівпричіп-цистерна має розроблятися з урахуванням всіх існуючих норм та вимог безпеки.

Компанія "Шварцмюллер Україна" здійснює виробництво причепів і напівпричепів високої якості. Напівпричіп-цистерна  від "Шварцмюллер Україна" - це вдале поєднання європейських стандартів виробництва та цінової гнучкості.

Тип оголошення: продам
 
Написати рекламодавцю
 
publishПідняти
 
Продаж напівпричепів. Австрійський бренд якості!

Продаж напівпричепів. Австрійський бренд якості!

17.05.2012

"Шварцмюллер Україна" - офіційний представник австрійської компанії "Шварцмюллер" здійснює продаж напівпричепів найвищої європейської якості. Сьогодні компанія займає лідируючі позиц…

Тип: продам

 
 
Продаж причепів

Продаж причепів

17.05.2012

Продаж причепів в асортименті здійснює компанія "Шварцмюллер Україна" - представництво провідної австрійської компанії "Шварцмюллер".  На всі причепи надається 12 місяців гарантії…

Тип: продам

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create